SVU in de pers; Duinkoerier 14 januari 2016

By 15 januari 2016 Nieuws No Comments

Zwarte SVU crew shirtjes overal

U zult ze ongetwijfeld afgelopen jaar wel eens bezig hebben gezien leden van de Stichting Videogroep Udenhout. In hun zwarte SVU crew shirt filmen deze enthousiastelingen ook dit jaar weer allerlei activiteiten en gebeurtenissen in Udenhout en Biezenmortel.

De afgelopen 6 jaren waren ze in totaal al ruim 150 keer aanwezig om dingen vast te leggen die de moeite waard zijn om bewaard te blijven en dit betreft een heel scala. Van sportgebeurtenissen en activiteiten in het dorp tot bijzondere personen en culturele elementen binnen onze gemeente. Ook worden er documentaires en promotie films gemaakt, kortom men is op velerlei gebieden actief. U kunt zelf zien wat er zoal in de afgelopen jaren is vastgelegd op de website www.stichtingvideogroepudenhout.nl , hier zijn een honderdtal filmpjes te bekijken.

Mocht je zelf interesse hebben om buiten je mobieltje om ook mee te gaan filmen neem dan contact op via info@stichtingvideogroepudenhout.nl of bel 013-5111677 of 06-12403216. Geen of weinig ervaring met filmen en monteren of je bent niet in het bezit van een camera? Binnen de club is heel veel mogelijk. Je krijgt de kans ervaring op te doen en te filmen daar waar je interesse ligt binnen je beschikbare tijd. Niet wachten maar doen ook al kom je van buiten Udenhout.

Bekijk onze video's in de filmzaal Ga naar filmzaal